Na ten rok zakończyła się pielgrzymka Pielgrzymów Bożego Miłosierdzia pod nazwą Krzyż Skandynawii, w której 26 dni szedł ks. Ignacy. Relacje z trasy można zobaczyć i przeczytać na FB. Zamieszczamy także na naszej parafialnej stronie krótkie fotorelacje i transmisje w podziękowaniu za mocne wsparcie. Serdecznie dziękujemy!

Roman, Rafał, Krzysztof i ks. Ignacy 

 

Pielgrzymka Krzyż Skandynawii wyruszyła z południa Szwecji - Malmo 3-go lipca i dotarła na północ kraju do miejscowość Nattavaara by 29-go sierpnia. Z północnej części tzw. pionowej belki (od Lannavaara do Nattavaara by pozostało do przejścia 20 km. Na przyszły rok planowane jest przejście tzw. belki poziomej od Tysfjord w Norwegii i od Oulu w Finlandii do środka krzyża czyli do Nattavaara by. Pielgrzymi w swej drodze i modlitwie oddają Bogu kraje skandynawskie oraz zamieszkującą tu ludność. W plecaku niosą ikonę MB Bolesnej oraz relikwie św. Maksymiliana Kolbe i św. s. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki). 

 

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.