UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

26.05.2024 r.

Dzień Matki, prośmy o biskupa, o jedność w Ojczyźnie, za rolników…

 

19.oo  (sobotni wieczór)  śp. Helena JABŁOŃSKA (od uczestników pogrzebu)

  8.4o  godzinki

  9.oo  śp. Maria, Stefania

10.3o  śp. Rodzice Katarzyna i Paweł oraz brat Michał

12.oo  śp. Genowefa OKONIEWSKA (mies.)

15.oo  koronka

18.2o  nabożeństwo majowe

19.oo  śp. Józef GROBELNY (od uczestników pogrzebu)

wieczór uwielbienia z zespołem DŹWIĘKI BOGU

Poniedziałek 

  6.3o  w int. małżeństwa Doroty i Grzegorza

15.oo  koronka

18.2o  majowe

19.oo  śp. Janina RUDA (po pogrzebie)

Wtorek  wsp. bł. Stefana Wyszyńskiego bpa

15.oo  koronka

18.2o  majowe

19.oo  śp. Czesława i Czesław GARCZYŃSCY; Godzisława i Mieczysław ŁOPATKA

Środa  wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej dz.

  6.3o  w int. Parafian

15.oo  koronka

17.oo  dziękczynna za Pielgrzymkę; o większą miłość do Jezusa Eucharystycznego;  o biskupa dla naszej diecezji; za Bartka i powołanych; za Ojczyznę; o pokój; za rolników; oraz w intencjach z którymi przyjdziemy na mszę św.

majowe

Czwartek  UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWII CHRYSTUSA. BOŻE CIAŁO – udekorujmy okna, są emblematy eucharystyczne

19.oo  (środowy wieczór)  śp. Jacek MATECKI (ur.)

  9.oo  śp. Konstanty KIERUZAL; Bogumiła i Józef BUSZKO; Domicella i Jan SZYDŁOWSCY; Maria i Konstanty KIERUZAL; Ryszard TUREWICZ

Procesja: Siemiradzkiego (I ołtarz), Grottgera, Bursztynowa (II ołtarz), Broniewskiego (III ołtarz), Gałczyńskiego (IV ołtarz)

15.oo  koronka

19.oo  śp. Helena JABŁOŃSKA (od uczestników pogrzebu)

Piątek  święto Nawiedzenia NMP. Bp Zbigniew Zieliński udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych (wszystkim na terenie naszej diecezji i wszystkim diecezjanom gdziekolwiek będą)

  6.3o  śp. Paweł KUBICKI

15.oo  koronka

okazja do adoracji

18.2o  majowe i procesja

19.oo  w int. rodzin po stracie dziecka

I Sobota 

  6.3o  w int. ks. Ignacego (ur.) i śp. Rodziców (od Kręgu Biblijnego i Grupy Porankowej)

  7.oo  Gwiazda Morza – msza św. i różaniec Mężczyzn

odwiedziny duszpasterskie pozostających w domach

15.oo  koronka

okazja do adoracji i spowiedzi

15.3o  nabożeństwo I-sobotnie; czerwcowe i procesja

17.oo  w int. Żywego Różańca

IX NIEDZIELA ZWYKŁA Święto Dziękczynienia; gościć będziemy o. Artura Wilczka redemptorystę, Misjonarza z Syberii; podczas każdej mszy św. procesja.

19.oo  (sobotni wieczór)  śp. Antonina (rocz.) i Stefan SZYMCZAK oraz zmarli z rodziny

  8.4o  godzinki

  9.oo  w int. ks. Ignacego (ur.) (od Żywego Różańca)

10.3o  śp. Zdzisława BANASZEWSKA (mies.)

12.oo  śp. Jan i ++ z rodz. KOKOLUSÓW i STRZELECKICH

15.oo  koronka

18.2o  nabożeństwo czerwcowe

19.oo  śp. Jacek POPIOŁEK (ur.)

 

Przygotowują się do sakramentu małżeństwa Edyta i Rafał SZYPULSCY.

Dziękujemy Wam bardzo:

– za wspieranie naszej posługi i korzystanie z niej,

– za chętne angażowanie się w liturgię,

– za troskę o kościół i teren wokół,

– za składane ofiary.

Wielu łask życzymy Mamom, Dzieciom, Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom.

Ja jestem z wami przez wszystkie dni… SZCZĘŚĆ BOŻE!

ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.