Uprzejmie informujemy, że kolejna Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę wyrusza ze Szczecina 10.07 (piątek) o godz. 8.2o z terenu przy kościele pw. św. Jana Ewangelisty, ul. Świętego Ducha. Powrót 12.07 ok. 6.oo do Szczecina. Koszt 230zł. kontakt: ANIA 720107235 lub KAROLINA 536687220, w Świnoujściu KAZIMIERZ 502362517.

Uprzejmie informujemy, że XXXVI Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę ze względu na obecnie panującą sytuację epidemiczną będzie miała wymiar symboliczny poprzez udział przedstawicieli poszczególnych służb pielgrzymkowych. Zachęcamy do duchowego oraz wirtualnego pielgrzymowania poprzez facebooka pielgrzymki, gdzie będą prowadzone na żywo relacje z trasy w dniach od 25 lipca do 13 sierpnia br. Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym facebook.pl/szczecinskapielgrzymka. 

Uprzejmie informujemy, że XXVIII Piesza Pielgrzymka ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu ze względu na obecnie panującą sytuację epidemiczną będzie miała wymiar symboliczny poprzez udział przedstawicieli poszczególnych służb pielgrzymkowych. Zachęcamy do duchowego oraz wirtualnego pielgrzymowania poprzez facebooka pielgrzymki, gdzie będą prowadzone na żywo relacje z trasy w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie www.mysliborska.com.pl oraz na portalu społecznościowym www.facebook.com/mysliborska/.

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.