IV PIELGRZYMKA MĘŻCZYZN ŚLADAMI ŚW. JÓZEFA

Intencja główna: o powołania kapłańskie „Oby nigdy nam nie zabrakło świętych kapłanów”. Organizator Adam Szczodry (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; nr tel. 506034544). Ojciec duchowny ks. Ignacy Stawarz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; nr tel. 501317141).

Sobota (15.04.2023 r.): 5.1o wyjazd ze Świnoujścia-Warszowa, spotkanie w Płotach ok. 6.15 z Braćmi, którzy dojeżdżają własnymi samochodami z kierunku Szczecin (miejsce wskażemy, gdzie będzie można bezpiecznie zostawić samochody); Koszalin (kościół pw. św. Józefa Rzemieślnika); Słupsk (sanktuarium św. Józefa Oblubieńca – msza św.); Piaśnica (miejsce martyrologii Kaszubów); Swarzewo (sanktuarium M.B. Królowej Morza); Białogóra (dom św. Józefa – kolacja i nocleg)

Niedziela (16.04.2023 r.): wyjazd z Białogóry (po mszy św. i śniadaniu); Muzeum II Wojny Światowej; katedra w Oliwie; spacer po Starym Mieście w Gdańsku; katedra w Oliwie i spotkanie z Bartkiem alumnem II roku ze Świnoujścia; powrót (ok. godz. 21.3o).

Koszt: ok. 400zł.

Pamiętajmy o sobie

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.