UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

15.06.2014 rok

19.oo (sobota wieczór) + Barbara WDOWIAK (od bliskich kolegów i koleżanek z pracy)
7.3o + Andrzej OSES (greg.); 8.35 godzinki
9.oo + Maria SZCZYGIEŁ (od ucz. pogrzebu)
10.3o  + Stefan KORSZEL (mies.)
12.oo ++ Roman, Stanisława, Stanisław, Ryszard; w kawiarence wystawa prac plastycznych dzieci – ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!
17.3o   nabożeństwo czerwcowe; w tygodniu 18.3o, w sobotę po mszy św.
18.oo  + Artur JAKIMIAK (2r.)

Poniedziałek 6.3o + Andrzej (greg.); 18.0o próba sypania kwiatków; 18.3o czerwcowe; 19.oo W int. Anny i Piotra (40r. śl.) dz. – błag.

Wtorek wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego z.: 17.3o–18.0o biuro parafialne; 18.0o schola; 18.3o czerwcowe; 19.oo 1/ ++ Janusz MAKOWSKI (26r.) i ++ z rodz. MAKOWSKICH, SZYMCZAKÓW i DZIĘCIOŁÓW; 2/ + Andrzej (greg.)

Środa 6.3o + Andrzej (greg.); 18.oo różaniec; 18.3o, czerwcowe; 19.oo W int. Kamila dz. - błag. i o piekę na cas pracy za granicą (od ojca chrzestnego) oraz innych próśb i podziękowań

Czwartek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – BOŻE CIAŁO i OKTAWA. Serdecznie zachęcamy do wyrażenia i zamanifestowania wiary przez przyjęcie Boga do serca poprzedzone spowiedzią, udział w procesji, włączenie się w przygotowanie ołtarzy (szeroko rozumiani sąsiedzi), w liturgię mszy św. i procesję, w sypanie kwiatków – próba w poniedziałek o 18.oo, śpiew, modlitwę adoracyjną... Prosimy o udekorowanie okien – są emblematy eucharystyczne w kiosku (1,50zł.)

7.3o + Andrzej OSES (greg.)

9.oo + Tadeusz

10.3o W int. Parafian

procesja ulicami parafii (nie parkujmy tam samochodów w miarę możliwości): Siemiradzkiego, Grottgera – I OŁTARZ, Bursztynową, Tuwima – II OŁTARZ, Staffa, Graniczną – III OŁTARZ, Grottgera, Siemiradzkiego – IV OŁTARZ

po procesji msza św. W int. Grażyny i Mariana (15r. śl.) dz. - błag.; oraz za Martę i Jakuba

18.oo + Maria OSTASIEWICZ (1r.)

Piątek 6.3o + Andrzej (greg.); 18.3o czerwcowe, koronka, procesja eucharystycna wokół kościoła i msza św. + Barbara BARTKOWIAK (od ucz. pogrzebu)

Sobota wsp. św. Alojzego Gonzagi z.: 9.3o10.oo biuro parafialne; 10.3o zbiórka ministrantów; 17.oo + Andrzej (greg.); nabożeństwo z procesją eucharystyczną

XII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU po każdej mszy św. procesja eucharystyczna i zbiórka ofiar na kolonie organizowane przez CARITAS

19.oo (sobota wieczór)

7.3o + Andrzej (greg.); 8.35 godzinki

9.oo Msza św. prymicyjna ks. Roberta KOZIOŁKA, siostrzeńca ks. Janusza

10.3o Barbara BARTKOWIAK (od ucz. pogrzebu)

12.oo + Józefa SAWICKA (3r.)

17.3o nabożeństwo czerwcowe; w tygodniu 18.3o, w sobotę po mszy św.

18.oo + Bronisława

Dziękujemy serdecznie za modlitwy i życzenia z okazji „dnia księdza” i wszelkie przejawy życzliwości, za chętne angażowanie się w liturgię, dbanie o nasz kościół i teren wokół (nasz kościelny wyjechał na turnus rehabilitcyjny więc pomoc mile widziana), za 148ozł na pomoc powodzianom na Bałkanach i za wszelkie inne ofiary.

Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich.

Zapowiedzi:             1. Rafał SZAFRANEK Ś-cie, ul. Bohaterów Września 39E/5

Magdalena TYTERA Ś-cie, ul. Moniuszki 10/1

2. Tomasz BRAMOWICZ Ś-cie, ul. Graniczna 7/4

Karolina GUDEMAJER Ś-cie, ul. Bohaterów Września 49/9

Potrzebnych łask życzymy Solenizantom, Jubilatom i naszym gościom.

I zanurzajmy się głęboko w Miłości Trójjedynego Boga. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141