IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – Dobrego Pasterza
11.05.2014 rok

Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w kościele

 

19.oo (sobota wieczór) + Stefania SUPKOWSKA (1r.)

  7.3o  + Ferdynand SLOTTA;   8.35   godzinki

  9.oo  W int. Barbary ORYNICZ (chrzest)

10.3o  W int. lekarzy i stomatologów rocznik 196o – 1966 (48r.) dz. – błag. i za ++

12.oo  + Janusz WILHELMI (od rodz. Sadowskich); zajęcia plastyczne dla dzieci – dziś dokończenie prac a za tydzień poświęcenie wizerunków Matki Bożej

17.3o   nabożeństwo majowe; w tygodniu 18.3o, w sobotę po mszy św.

18.oo  + Stefan SADOWSKI (greg.)

Poniedziałek 6.3o O szczęśliwą operację dla Asi, potrzebne łaski dla Oliwii i o błog. Boże dla całej rodziny KOTUŃSKICH; 17.oo majowe z udziałem dzieci; 18.3o  nabożeństwo; 19.oo + Stefan SADOWSKI (greg.)

Wtorek 17.3o–18.0o biuro parafialne; 18.0o spotkanie scholi; 18.3o  nabożeństwo; 19.oo + Stefan (greg.)

Środa  święto św. Macieja ap.: 6.3o  + Stefan (greg.); 17.oo majowe z udziałem dzieci; 18.3o nabożeństwo majowe; 19.oo Dz. – błag. za łaski, zdrowie i o dalsze błogosławieństwo dla Artura oraz w int. innych próśb i podziękowań

Czwartek 18.oo różaniec, 18.3o nabożeństwo; 19.oo + Stefan SADOWSKI (greg.)

Piątek święto św. Andrzeja Boboli prezb. i m. – dzień imienin ks. Abp; posługuję małżonkom na Weekendzie w Wisełce i proszę o modlitewne wsparcie; 6.3o + Maria SZCZYGIEŁ (od uczestników pogrzebu); 17.oo majowe z udziałem dzieci; 18.3o nabożeństwo majowe, koronka; 19.oo + Stefan SADOWSKI (greg.)

Sobota 9.3o10.oo biuro parafialne; 10.3o  zbiórka ministrantów; 17.oo + Stefan SADOWSKI (greg.); nabożeństwo majowe

Niedziela V wielkanocna                

19.oo (sobota wieczór) + Stefania OBST (1r.)

  7.3o  + Zofia;   8.35   godzinki

  9.oo  ++ Józef, Michalina, Stanisław z rodz. BUJKO

10.3o  + Zofia

12.oo  + Halina GÓRSKA (3r.); zajęcia plastyczne dla dzieci.

17.3o   nabożeństwo majowe;

18.oo  + Stefan SADOWSKI (greg.)

 

Z całego serca dziękujemy za duchowe wsparcie naszej posługi i okazywaną na wiele sposobów życzliwość, za Odpust (w wielorakim tego słowa znaczeniu) i za wszelkie ofiary ostatniego czasu.

 

W środę odeszła do Pana Barbara BARTKOWIAK z ul. Roosevelta 15D, lat 62

 

Zachęcamy do lektury Gazetki parafialnej, Niedzieli i Gościa niedzielnego.

 

Wielu łask życzymy Solenizantom, Jubilatom i naszym gościom.

 

Dobry Pasterz Cię zna, a czy Ty poznajesz Jego? SZCZĘŚĆ BOŻE!

 

 

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141

 

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uprzejmie przypomina, że wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich, ONW i rolnośrodowiskowych można składać na jednym formularzu. Termin ich składania upływa 15 maja br. Wnioski złożone po 15 maja br., ale przed 9 czerwca br. będą skutkować pomniejszeniem płatności o 1% za każdy dzień roboczy opóźnienia.

 

Zapraszamy małżonków i rodziny do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, która odbędzie się w sobotę, 24 maja br. i będzie połączona z obchodami VIII rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu. Podczas Uroczystej Mszy Świętej o godz. 11.00 będziemy dziękować Bogu za łaski, które przez Maryję są wypraszane w Sanktuarium, szczególnie dla małżonków i rodzin.

 

Zapraszamy wszystkich do udziału w I Szczecińskim Forum Charyzmatycznym, które odbędzie się w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie w dniach 6-7 czerwca 2014 r. W programie będzie m.in.: nabożeństwo uzdrowienia i uwolnienia, świadectwa, śpiew prowadzony przez Wspólnotę Miłości Ukrzyżowanej. Konferencje wygłoszą znani egzorcyści polscy. Zapisy są przyjmowane do 22 maja br. Informacje o zapisach i kosztach udziału są dostępne na stronie internetowej Odnowy w Duchu Świętym www.szczecin.odnowa.org.

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.