IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (Laetare)
30.03.2014 rok

18.oo (sobota wieczór) ++ Wawrzyniec (15r.) i rodzice: Helena, Andrzej

7.3o  + Genowefa DEJA

8.35    Godzinki

9.oo+ Czesław GIĘTKOWSKI (od uczestników pogrzebu)

10.3o  + Elżbieta GRABKOWSKA (greg.)

12.oo  + Emilia GUZIK (od uczestników pogrzebu)

17.oo   gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

18.oo  + Mirosława GIL

Poniedziałek 6.3o O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Artura; 17.3o spotkanie kandydatów do bierzmowania; 19.oo + Elżbieta (greg.)

Wtorek 18.0o – 18.3o biuro parafialne; 19.oo + Elżbieta GRABKOWSKA (greg.)

Środa  6.3o  + Elżbieta GRABKOWSKA (greg.); 19.oo  W int. próśb i podziękowań

I Czwartek 6.3o + Elżbieta (greg.); 17.oo spotkanie Grupy Biblijnej; 18.3o różaniec; 19.oo ++ Jan, Ludwik; okazja do adoracji i spowiedzi do Apelu

I Piątek 6.3o Elżbieta (greg.); 10.oo (w JANTARZE) + Stanisław SZAFRAŃSKI (10r.); 16.oo droga krzyżowa z udziałem dzieci; okazja do adoracji i spowiedzi; 18.oo koronka, nabożeństwo do NSPJ; 18.3odroga krzyżowa; 19.oo + Stefan SADOWSKI (mies. po śmierci); 20.oo droga krzyżowa z udziałem młodzieży

I Sobota 6.3o + Elżbieta (greg.); od 8.oo chorzy; 10.oo 10.3o kancelaria parafialna; 10.3o zbiórka ministrantów; 15.3o spotkanie Żywego Różańca; 17.oo W int. Członkiń Wspólnoty; różaniec, okazja do spowiedzi i adoracji;  Archidiecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców oraz Centrum Edukacyjne Archidiecezji serdecznie zapraszają wspólnotę pracowników oświaty ze wszystkich placówek edukacyjnych na Wielkopostny Dzień Skupienia od godz. 10.oo w Sanktuarium Niepokalanego Serca NMP na os. Słonecznym w Szczecinie. Spotkanie poprowadzi ks. kmdr dr Zbigniew Jaworski – Wiceoficjał Sądu Metropolitalnego w Szczecinie.

Niedziela V Wielkiego Postu – rozpoczynam rekolekcje w Myśliborzu. Proszę o wsparcie modlitewne

19.oo (sobota wieczór) + Czesław (19r.)

7.3o+ Elżbieta GRABKOWSKA (greg.)

8.35    Godzinki

9.oo+ Janina KOPCZYŃSKA

10.3o+ Czesław GIĘTKOWSKI (mies. po pogrzebie)

12.oo + Emilia GUZIK (mies. po śmierci)

17.oo  gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

18.oo  W int. maturzystów o błogosławieństwo Boże i inne łaski

Zapowiedzi przedślubne:

Krzysztof Gorzkowicz, wyznania rzymskokatolickiego, stanu wolnego, zam. Świnoujście, ul. Grottgera 23A

Magda Pater,wyznania rzymskokatolickiego, stanu wolnego, zam. Szczecin, ul. Barbakan 317m16

Bóg zapłać za duchowe wsparcie naszej posługi, udział w nabożeństwach pasyjnych, za włączanie się w liturgię, za czystość kościoła i odświeżenie ornatów oraz za wszelkie ofiary.

Zachęcamy do lektury Biuletynu parafialnego, Niedzieli i Gościa niedzielnego. Włączajmy się ofiarnie w wielkopostne dzieło CARITAS-u.

Solenizantom i Jubilatom kolejnego tygodnia życzymy wielu łask.

Niech światło Bożego Słowa stale nam towarzyszy. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141