II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
16.03.2014 rok

Niedziela modlitwą i ofiarami po mszy św. wspieramy dzieło Ad Gentes

18.oo (sobota wieczór) + Emilia GUZIK (od uczestników pogrzebu)

  7.3o  + Stanisława MARCINIAK (od uczestników pogrzebu)

  8.35    Godzinki                                    

  9.oo ++ Janina KULAWIAK (r.), Helena MACUGA, Janina KAŹMIERCZAK

10.3o  + Józef i ++ z rodz. ŚNIERZKÓW

12.oo  + Elżbieta GRABKOWSKA (miesiąc po śmierci)

17.oo   gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

18.oo  + Kazimierz OBST (3r.)

Poniedziałek 6.3o ++ Anna, Stanisław MUSIAŁ; 16.oo spotkanie kandydatów do bierzmowania; 17.oo  + Elżbieta GRABKOWSKA (greg.)

Wtorek 17.oo + Elżbieta GRABKOWSKA (greg.); 17.3o – 18.0o biuro parafialne

Środa  urocz. Św. Józefa Oblubieńca NMP: 6.3o  + Elżbieta GRABKOWSKA (greg.); 17.oo  O błog. Boże i zdrowie dla Członków Koła Przyjaciół Rodziny Radia Maryja i TV TRWAM oraz w int. innych próśb i podziękowań; spotk. na plebanii

Czwartek  16.3o różaniec; 17.oo + Elżbieta GRABKOWSKA (greg.); spotkanie Grupy Biblijnej; 19.oo spotkanie Rady Parafialnej zapraszamy chętnych!

Piątek 6.3o + Józef KOCUREK; 16.oo droga krzyżowa z udziałem dzieci; 16.3o koronka; 17.oo + Elżbieta GRABKOWSKA (greg.) i droga krzyżowa

19.oo droga krzyżowa z udziałem młodzieży

Sobota 10.oo 10.3o kancelaria parafialna; 10.3o zbiórka ministrantów;

17.oo  + Elżbieta GRABKOWSKA (greg.)

Niedziela III Wielkiego Postu w AWSD posługa Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

18.oo (sobota wieczór) ++ Józefa, Leonard

  7.3o  + Stanisława MARCINIAK (miesiąc po śmierci)

  8.35    Godzinki

  9.oo+ Czesław GIĘTKOWSKI (od uczestników pogrzebu)

10.3o  + Elżbieta GRABKOWSKA (greg.)

12.oo  + Andrzej KWIATKOWSKI

17.oo   gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

18.oo  + Emilia GUZIK (od uczestników pogrzebu)

 

Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Kamil Krzaczkowski wyzn. rzymskokatolickie, cyw. zw. zam. Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 8Dm12

Anna Maria Krzaczkowska  zd. Paśko, wyzn. rzymskokatolickie, cyw. zw. zam. Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 8Dm12

Marcin Lejman wyzn. rzymskokatolickie, st. wol. zam. Świnoujście, ul. Norwida 13

Katarzyna Dorota Drzymała wyzn. rzymskokatolickie, st. wol. zam. Świnoujście, ul. Norwida 13

 

Serdecznie dziękujemy za wszelkie wspieranie naszej posługi, za włączanie się w liturgię, dbanie o świątynię i za ofiary dla ks. rekolekcjonisty.

Korzystajmy z Biuletynu parafialnego, Niedzieli i z Gościa niedzielnego. Wspierajmy też wielkopostne dzieła CARITAS nabywając świece. Są w sklepiku.

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia wielu łask życzymy.

Niech się objawia Ten, który pociąga nas ku sobie. SZCZĘŚĆ BOŻE!

 Uprzejmie informujemy, że w niedzielę, 23 marca br., podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 w kościele Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, 25 kandydatów na Szafarzy Nadzwyczajnych Komunii Świętej zostanie wprowadzonych w posługę, otrzymując błogosławieństwo oraz dekret Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Księży Proboszczów, którzy zgłosili kandydatów prosimy, by w niedzielę, 16 marca br., przekazali w swoich parafiach informację o tym wydarzeniu. Wskazane też będzie przedstawić wiernym szafarzy, po wprowadzeniu ich w tę funkcję oraz poinformować, na czym będzie polegać ich posługa w konkretnej parafii. Szafarze otrzymają upoważnienie do wykonywania swej posługi do 12 czerwca 2015 r., tj. do obchodzonej w tym dniu Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, z możliwością przedłużenia na dwa lata.

Wdzięczni Bogu pragniemy poinformować, że w nadchodzącym tygodniu Biskup Senior Jan Gałecki będzie obchodził 40. rocznicę sakry biskupiej. Z tej okazji Dostojny Jubilat będzie przewodniczyć uroczystej Mszy Świętej w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, w niedzielę, 23 marca br., o godz. 18.00. Podczas liturgii homilię wygłosi Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga.

Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje pomoc dla rodzin z Ukrainy pod hasłem „Rodzina Rodzinie”. Aby uzyskać adres, pod który bezpłatnie można wysłać paczkę z pomocą, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem Caritas w Szczecinie. Więcej szczegółów na stronie WWW.szczecin.caritas.pl oraz na plakacie w gablocie.

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.