I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
09.03.2014 rok

Niedziela kończąc rekolekcje dziękujemy serdecznie ks. Romualdowi.

18.oo (sobota wieczór) + Stefan SADOWSKI (od uczestników pogrzebu)

7.3o  + Stanisława MARCINIAK (od uczestników pogrzebu)

8.35    Godzinki

9.oo  ++ Zofia, Jan, Marianna PIĘDZIAK; Stanisław JABŁOŃSKI

10.3o  + Elżbieta GRABKOWSKA (od uczestników pogrzebu)

12.oo  + Czesław GIĘTKOWSKI(od uczestników pogrzebu)

17.oo   gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

18.oo  ++ Józefa, Kazimierz

Poniedziałek  miesięcznica Smoleńska: 6.3o + Józef KOCUREK; 17.oo W int. Ojczyzny z udziałem kandydatów do bierzmowania i spotkanie na plebanii

Wtorek 17.oo + Emilia GUZIK (od uczestników pogrzebu); 17.3o – 18.0o biuro paraf.

Środa    6.3o  + Czesław GIĘTKOWSKI (od uczestników pogrzebu); 17.oo  O Boże błog. i zdrowie dla Bożeny (im.) oraz w int. innych próśb i podziękowań

Czwartek  16.3o różaniec; 17.oo + Stefan SADOWSKI (od uczestników pogrzebu); spotkanie Grupy Biblijnej; 19.oo spotkanie Grupy Czwartkowej

Piątek 6.3o + Wiesław; 16.oo droga krzyżowa z udziałem dzieci; 16.3o koronka; 17.oo + Stanisława MARCINIAK (od uczestników pogrzebu) i droga krzyżowa; 18.oo zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotyczno - religijnych; 19.oo droga krzyżowa z udziałem młodzieży

Sobota 10.oo – 10.3o kancelaria parafialna; 10.3o zbiórka ministrantów;17.oo  + Czesław GIĘTKOWSKI (od uczestników pogrzebu); + Leszek (7r.)

Niedziela II Wielkiego Postu włączamy się w dzieło Ad Gentes (po mszy św. ofiary)

18.oo (sobota wieczór) + Emilia GUZIK (od uczestników pogrzebu)

7.3o  + Stanisława MARCINIAK (od uczestników pogrzebu)

8.35    Godzinki

9.oo ++ Janina KULAWIAK (r.), Helena MACUGA, Janina KAŹMIERCZAK

10.3o  + Józef i ++ z rodz. ŚNIERZKÓW

12.oo  + Elżbieta GRABKOWSKA (miesiąc po śmierci)

17.oo   gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

18.oo  + Kazimierz OBST (3r.)

W ostatnim czasie odeszli od nas: Czesław GIĘTKOWSKI, lat 72 z ul. Wyspiańskiego, Stefan SADOWSKI, lat 85 z ul. Bursztynowej; Emilia GUZIK-DUDAR, lat 93 z ul. Granicznej. Polecajmy ich Miłosiernemu Bogu.

Cieszymy się korzystaniem z rekolekcji, adoracji i spowiedzi, włączaniem się w liturgię, troską o świątynię. Bóg zapłać za modlitewne wsparcie, dbanie o naszą kondycję fizyczną i za wszelkie ofiary.

Korzystajmy z Biuletynu parafialnego, Niedzieli i Gościa niedzielnego.

Solenizantom i Jubilatom kolejnego tygodnia życzymy wielu łask.

Niech przyjęte Słowo owocuje w rozwoju życia duchowego. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141