VII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

18.oo (sobota wieczór) W int. Parafian

7.3o  W int. matki Beniaminy OP

8.35  Godzinki

9.oo + Alina BURCZAK (1r.)

10.3o + Andrzej KWIATKOWSKI (miesiąc po pogrzebie)

12.oo + Mariusz ŻEŚKO

18.oo + Krystyna WITCZAK (od uczestników pogrzebu)

Poniedziałek 6.3o W int. matki Beniaminy OP; 17.oo + Elżbieta GRABKOWSKA (od uczestników pogrzebu); 17.3o w kawiarence spotkanie organizacyjne z rodzicami w związku z zajęciami plastycznymi mającymi pomagać w poznawaniu treści biblijnych – plakat w gablocie. Zapraszamy!

Wtorek 11.oo pogrzeb: + Stanisława MARCINIAK; 17.oo O szczęśliwą operację Pawła; 17.3o – 17.3o biuro parafialne

Środa 6.3o + Bronisław; 17.oo msza św. nowennowa w int. próśb i podziękowań

Czwartek 16.3o różaniec; 17.oo + Elżbieta GRABKOWSKA (od uczestników pogrzebu)

Piątek 6.3o msza św.; 16.4o koronka; 17.oo msza św. w intencji Ukrainy

I Sobota 6.3o msza św.; od 8.oo chorzy; biuro parafialne nieczynne; 15.3o spotkanie Wspólnoty Różańcowej na plebanii i zmiana tajemnic; 17.oo W int. Członkiń Żywego Różańca

Niedziela VIII w ciągu roku

18.oo (sobota wieczór) + Stanisława MARCINIAK (od uczestników pogrzebu)

7.3o

8.35    Godzinki

9.oo  + Janina KOPCZYŃSKA

10.3o  + Henryk RAWSKI (4r.)

12.oo  + Krystyna WITCZAK (mies. po śmierci)

18.oo  O błogosławieństwo Boże dla tegorocznych maturzystów

Rekolekcje wielkopostne od Środy Popielcowej do I niedzieli Wielkiego Postu (05–09.03) poprowadzi ks. Romuald Baingo SDS obecnie kapelan sióstr w Międzyzdrojach. Polecajmy Bogu to ważne dzieło naszych ćwiczeń duchowych.

Serdecznie dziękujemy za włączanie się w liturgię, składane ofiary, troskę o świątynię i o nas księży.

Korzystajmy z Biuletynu parafialnego i z innych czasopism katolickich.

Życzymy wielu łask Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia, wypoczywającym na feriach i naszym gościom.

Niech Pan pomaga nam doskonalić się w miłości. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141

Wydarzenia na Ukrainie, których jesteśmy świadkami, są dla nas wezwaniem do modlitewnej solidarności w intencji pokojowego rozwiązania tego dramatycznego konfliktu. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich wiernych Kościoła Katolickiego w Polsce, a by najbliższy piątek, 28 lutego br., stał się dla nas Dniem Modlitwy i Postu w intencji Ukrainy. Do Was, Bracia i Siostry, kierujemy apel o gesty solidarności i wsparcie dla narodu ukraińskiego w tym szczególnie trudnym dla niego czasie.