VI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
16.02.2014 rok

Niedziela

18.oo (sobota wieczór) ++ Ludwika, Stefan KOZŁOWSCY

  7.3o

  8.35 Godzinki

  9.oo W int. Kacpra WOŹNICKIEGO (chrzest)

10.3o W int. Danuty i Sylwestra dz.- błag.

12.oo

18.oo  + Leon BOROWIAK

Poniedziałek  6.3o

17.oo + Stefan MAZUR (13 r.) i zmarłych rodziców z obojga stron.

Wtorek  17.oo + Władysław

Środa  6.3o

16.3o różaniec

17.oo Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja; spotkanie w kawiarence.

Czwartek  16.3o różaniec

17.oo + Krystyna WITCZAK (od uczestników pogrzebu); spotkanie Grupy Biblijnej

Piątek  6.3o

16.4o koronka

17.oo + Andrzej KWIATKOWSKI (od uczestników pogrzebu)

Sobota  święto katedry św. Piotra Apostoła  17.oo

Niedziela  VII w ciągu roku

18.oo (sobota wieczór)

  7.3o

  8.35 Godzinki

  9.oo + Alina BURCZAK (1 r.)

10.3o + Andrzej KWIATKOWSKI (miesiąc po pogrzebie)

12.oo + Mariusz ŻEŚKO

18.oo + Krystyna WITCZAK (od uczestników pogrzebu)

 

Składamy serdeczne podziękowania za angażowanie się w liturgię, składane ofiary i dbanie o potrzeby naszego kościoła.

Zachęcamy do pogłębiania wiary przez korzystanie z czasopism katolickich.

Wywieszony w gablocie plakat informuje o nowej inicjatywie skierowanej do dzieci i młodzieży: przez zajęcia plastyczne rozwijać poznawanie treści biblijnych. Polecamy rodzicom skorzystanie z metody korczakowskich zajęć dla swoich dzieci. Spotkanie organizacyjne z rodzicami w poniedziałek 24.02. o godz. 17.3o w kawiarence.

Życzymy wielu łask Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, a nauczycielom, dzieciom, młodzieży i naszym gościom udanego wypoczynku.

Niech nasze serca kształtuje prawo Chrystusowej miłości. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Informujemy, że Katolicką Telewizję „Trwam” można już oglądać na multipleksie pierwszym w sposób cyfrowy. W tym celu należy przeprogramować telewizory z głowicami MPEG-4 i dekodery DVB-T. Zachęcamy do oglądania Katolickiej Telewizji „Trwam”, prezentującej katechezy, modlitwy oraz informacje katolickie z Polski, a także związane posługą Ojca Świętego Franciszka i działalnością Stolicy Apostolskiej.

 Zapraszamy członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich do udziału w spotkaniach ogólnych, które odbywają się w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (oprócz lipca i sierpnia) w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym, przy ul. Papieża Pawła VI nr 2 w Szczecinie. Najbliższe spotkanie odbędzie się 23 lutego br. Po Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 18.00 w kościele seminaryjnym, nastąpi spotkanie dyskusyjne z przedstawicielem Instytutu Medycznego im. Jana Pawła II w Szczecinie

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.