XXV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

9.oo + Janina KOPCZYŃSKA (greg.);

10.3o  ++ Rodzice: Ewa i Michał

12.oo  ++ Elżbieta, Jan SZYMAŃSCY

18.oo  + Lesław KRUCZEK (2r.)

Koronka do Miłosierdzia Bożego 15.oo w kościele (oprócz soboty)

Poniedziałek 6.3o W int. dzieci i wnuków dz. – błag.; 18.oo + Janina (greg.)

Wtorek 17.oo spotkanie Scholi; 18.oo + Janina KOPCZYŃSKA (greg.)

Środa wsp. bł. Władysława z Gielniowa prezb.: 6.3o+ Janina (greg.); 11.3o + Jan CZYŻYŃSKI (pogrzeb); 18.oo W int. Agaty, Tomasza oraz innych próśb i podz.

Czwartek 17.3o Różaniec; 18.oo + Janina KOPCZYŃSKA (greg.); Koło Biblijne

Piątek wsp. św. Wincentego a’Paulo prezb.: 6.3o W int. Marka i Sylwii oraz Natalii dz. – błag.; 17.4o Koronka;18.oo + Janina KOPCZYŃSKA (greg.)

Sobota  wsp. św. Wacława m.: 10.3o zbiórka ministrantów; 15.oo w ramach akcji: „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata” spotkajmy się przy skrzyżowaniu Wojska Polskiego i 11. Listopada; 18.oo + Janina (greg.);

Niedziela – gościć będziemy ks. Tomasza Kancelarczyka, organizatora Marszów dla Życia i Fundacji Małych Stópek. Przynośmy pieluchy, artykuły higienicznych i ubranka z przeznaczeniem dla dzieci uratowanych od aborcji.

7.3o  ++ Tadeusz, Czesława, Józef, Wiktor, Władysław i ++ z ich rodzin

8.35   godzinki

9.oo   + Janina KOPCZYŃSKA (greg.)

10.3o  + Józef SZCZODRY (21r.)

12.oo  + Zygmunt OZIMEK (18r.)

18.oo  + Czesław TOMALA (od uczestników pogrzebu)

Kancelaria parafialna: Wtorek, Środa, Czwartek 17.oo – 17.3o.

Są koperty na ofiary wspierające utrzymanie AWSD w Szczecinie.

Żywy Różaniec, Rada Duszpasterska, Rodzina Radia Maryja i TV Trwam

Zachęcam do czytania prasy katolickiej, a w tygodniu do parafialnego kiosku.

Składam serdeczne Bóg zapłać za wsparcie modlitewne, życzliwość, przynoszone wiktuały, ofiary na KUL oraz WT US (750zł.) i wszelkie inne.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: Czesław TOMALA z ul. Bursztynowej, lat 78 i Jan CZYŻYŃSKI z ul. Sienkiewicza, lat 87.

Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzę wielu łask, a gościom udanego wypoczynku duchowego i fizycznego, zapraszając do naszej świątyni.

Niech błogosławi ten, któremu chcemy służyć całym sercem. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ks. Ignacy Stawarz, 501317141

Ps. Pielgrzymi do Wilna – zbiórka 30.09.6.oo koło dworca PKS-u; kandydaci do I Sp. I kom. I bierzm; film z pożegnania ks. Proboszcza Darka