XXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
01.09.2013 rok

 

Niedziela

  7.3o  Za Parafian

  8.35   godzinki

  9.oo + Janina KOPCZYŃSKA (greg.)

10.3o  + Stefania SUPKOWSKA (im.)

12.oo  + Leon KUŹMICZ

18.oo  W int. ks. Ignacego dz. – błag.

Poniedziałek 17.oo msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego z okazją do spowiedzi + Janina KOPCZYŃSKA (greg.); 18.oo + Stefan (im.)

Wtorek  wsp. św. Grzegorza Wielkiego pp. i dK.: 18.oo + Janina KOPCZYŃSKA (greg.); po mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania

Środa 6.3o + Janina KOPCZYŃSKA (greg.); 18.oo W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; po mszy św. spotkanie rodziców, którzy planują na ten rok szkolny I spowiedź i komunię św. swoich dzieci

I Czwartek wsp. bł. Matki Teresy z Kalkuty; 6.3o + Marian Wójcik (16r.); 17 3o Różaniec; 18.oo + Janina (greg.); po mszach św. modlitwy za powołanych i o powołania; 19.oo spotkanie Grupy Czwartkowej

I Piątek 6.3o W int. Barbary i Michała o łaskę nawrócenia; od 9.oo odwiedziny chorych w domach; od 17.oo okazja do spowiedzi; 17 4o Koronka do Bożego Miłosierdzia; 18.oo + Janina (greg.); po mszach nabożeństwo do NSPJ

I Sobota 6.3o msza św.; 11.oo spotkanie ministrantów; 15.oo ślub: Marzena GAJ – Piotr SZCZEBLEWSKI; 16.oo ślub: Katarzyna SIWIŃSKA – Maciej MACIOCHA; 17.oo spotkanie Żywego Różańca; 18.oo + Janina (greg.)

Niedziela

  7.3o   + Maria

  8.35   godzinki

  9.oo  + Janina KOPCZYŃSKA (greg.)

10.3o  + Jan, Zofia, Marianna, Stanisław JABŁOŃSCY

12.oo  W int. Alicji PAPSKIEJ (chrzest)

18.oo  ++ z rodz. BIELIŃSKICH

 Sakrament pokuty przed mszą św.

Kancelaria parafialna czynna : wtorek, środa i czwartek od 17 oo do 17 3o

Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Nasz Dziennik wydanie sobotnio-niedzielne, Wiadomości parafialne nasz parafialny biuletyn, L'Osservatore Romano. Zapraszam również do naszego parafialnego kiosku polecam książki, dewocjonalia i prasę religijną .

Wszystkim, którzy wspierają naszą parafialną wspólnotę modlitwą i ofiarą składam serdeczne Bóg zapłać.

Solenizantom oraz  Jubilatom tego tygodnia życzę opieki ich świętych patronów, a wszystkich gości wczasowiczów, kuracjuszy serdecznie witam i zapraszamy do wspólnej modlitwy, życząc jednocześnie udanego wypoczynku. Polecam Was wszystkich opiece Matki Bożej i naszych patronów Śś. Stanisława i Bonifacego BM..

 ks. Ignacy Stawarz proboszcz tel. 501317141

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.