III NIEDZIELA ADWENTU

14.12.2014 rok

18.oo  (sobota wieczór) ++ Józef, Jan, Marianna, Maria, Bronisława, Bartłomiej

19.oo  (Wspólnota Neokatechumenalna)

7.3o W int. ks. Ignacego (28r. św.) dz. – błag. (od Margaretki z Płoni)

8.35 godzinki

9.oo  1/ W int. ks. Ignacego (28r. św.) dz. – błag. (od Kręgu Biblijnego i Żywego Różańca)

2/+ Maria LOREK (3r.) (od jej siostry)

10.3o++ Józef (30r.) i Zofia

12.oo W int. ks. Ignacego (28r. św.) dz. – błag. (od Margaretki z Trzcińska-Zdroju)

zajęcia plastyczne dla dzieci

18.oo + Krystyna SZAFRAŃSKA (1r.)

6.15 O szczęśliwe rozwiązanie dla Anety i potrzebne łaski dla całej rodziny

16.3o spotkanie ministrantów

6.15 + Krystyna SOBCZAK (mies.)

19.oo – 19.3o biuro parafialne

Środa

6.15 W int. Członków Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV TWAM oraz innych próśb i podziękowań; różaniec; spotkanie na plebanii

6.15  roraty; różaniec

16.oo spotkanie Kręgu Biblijnego

6.15 W int. ks. Dariusza KILJANA (im.) dz. – błag.; koronka

Sobota rocznica poświęcenia kościoła, uroczystość

6.15 W int. tych, którzy przyczynili się do powstania naszej świątyni i o nią się troszczą dz. – błag. i o szczęście wieczne dla dobrodziejów tego kościoła, którzy już odeszli z tego świata

9.3o – 10.oo biuro parafialne

11.oo święcenia bpa Henryka Wejmana w katedrze – można się dołączyć do jadących z parafii pw. Chrystusa Króla

IV NIEDZIELA ADWENTU

18.oo  (sobota wieczór)

19.oo  (Wspólnota Neokatechumenalna)

7.3o  + Halina IZYDORKIEWICZ (od uczestników pogrzebu)

8.35  godzinki

9.oo  + Czesław (29r.) i ++ Rodzice z obojga stron

10.3o

12.oo  zajęcia plastyczne dla dzieci – konkurs na stroik świąteczny

18.oo

Serdecznie dziękujemy za udział w roratach, duchowe wspieranie naszej posługi, dzielenie się jedzeniem; za współtworzenie liturgii, troskę o świątynię i teren wokół; za modlitwy i ofiary dla katolików na Wschodzie (1220zł.), opłatkowe i wszelkie inne.

Włączajmy się ofiarnie w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom organizowane corocznie w adwencie przez CARITAS nabywając świece.

Korzystajmy z katolickiej prasy (na stoliku przy filarze) zachęcając innych.

Polecajmy Miłosiernemu Bogu Halinę IZYDORKIEWICZ z ul. Tuwima 17, lat 65, która w minionym tygodniu zakończyła ziemską pielgrzymkę.

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy ogromu łask, a wszystkim obfitego błogosławieństwa od naszego Pana. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141

Zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystości święceń biskupich Księdza Biskupa Nominata Henryka Wejmana, które odbędą się w sobotę, 20 grudnia br., o godz. 11.00 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie. Uroczystość ta będzie transmitowana przez Telewizję TRWAM i Radio Maryja.

Spełniając prośbę Ks. Biskupa Nominata Henryka Wejmana uprzejmie prosimy, aby osoby, które pragną osobiście złożyć życzenia nowemu Księdzu Biskupowi, w dniu Jego święceń, nie kupowały kwiatów. Zaoszczędzone w ten sposób środki można będzie złożyć do skarbony w Katedrze, znajdującej się na wprost wejścia bocznego od ulicy Grodzkiej. Ofiary te zostaną przekazane na Dzieła Miłosierdzia. Za dobroć serc, modlitwę i życzliwość Ks. Biskup Nominat składa serdeczne podziękowanie - Bóg zapłać i zapewnia o swojej pamięci w modlitwie.