NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

24.03.2024 r.

Módlmy się o pasterza dla naszej diecezji, o jedność w Ojczyźnie i za rolników. Po mszy św. będzie można złożyć ofiarę na kwiaty do kościoła.

18.oo  (sobotni wieczór)  w int. Parafian

8.4o  godzinki o MB Bolesnej

9.oo  śp. Kazimierz, Ryszard

10.3o  śp. Rodzice: Paulina i Kazimierz; Antonina, Maria

12.oo  śp. Zbigniew STAWNY (od uczestników pogrzebu)

17.15  gorzkie żale

18.oo  śp. Alina KUPISZ (mies.)

Wielki Poniedziałek

6.3o  w int. Rozalii (ur.) i jej rodziny

15.oo  koronka

18.oo  w int. Amelii (4ur.) (od dziadków)

Wielki Wtorek

adoracja

18.oo  śp. Wanda (1r.)

Wielka Środa

6.3o  śp. Paweł KUBICKI

11.oo  śp. Robert ZALEWSKI (pogrzebowa)

15.oo  koronka

18.oo  o głębokie przeżycie Triduum Paschalnego; dziękczynna za rekolekcje prowadzone przez ks. Proboszcza i za wspierających je; o świętego biskupa dla naszej diecezji; za Bartka i powołanych; o pokój; za Ojczyznę; oraz w intencjach, z którymi przyjdziemy na mszę św.

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

WIELKI CZWARTEK: 19.oo Msza św. Wieczerzy Pańskiej w int. naszych księży; adoracja Jezusa w ciemnicy (ulicami – są listy) do 24.oo i od 7.oo. Czuwajmy przy naszym Zbawicielu, który pozostał dla nas w Najświętszym Sakramencie.

WIELKI PIĄTEK: obowiązuje post ścisły; od 7.oo cd. adoracji Jezusa w ciemnicy (ulicami); 15.oo nowenna do Miłosierdzia Bożego i droga krzyżowa ulicami parafii: Siemiradzkiego, Grottgera, Moniuszki, Wyspiańskiego, Matejki; 19.oo Liturgia na cześć Męki Pańskiej; przeniesienie Jezusa do Grobu i adoracja przez całą noc i dzień do Wigilii Paschalnej (ulicami – są listy).

WIELKA SOBOTA: całodzienna adoracja Jezusa w grobie; 10.oo, 11.oo, 12.oo – błog. pokarmów wielkanocnych: 15.oo nowenna do Miłosierdzia Bożego

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

23.oo WIGILIA PASCHALNA W WIELKĄ NOC

(liturgia światła, słowa, chrzcielna i eucharystyczna zakończona procesją)

9.oo  śp. Czesław TOMALA; Małgorzata, Marcin (9r.), Tomasz, Stefan, Czesława z rodz. FLORKÓW; Krzysztof PIECUCH; Jan Eugeniusz RYFKA

10.3o  w int. Anieli (86ur.) dz. – błag.

12.oo  śp. Marian ŻUŁTAK i ++ z rodziny

15.oo  nowenna do Miłosierdzia Bożego

18.oo  o towarzysza drogi po programie 12 kroków dla Krzysztofa

Dziękujemy bardzo serdecznie:

– za życzliwe towarzyszenie naszej posłudze i korzystanie z niej,

– za ofiarne wsparcie pięknych rekolekcji w Wapnicy i Lubinie,

– za chętne włączanie się w msze św. i nabożeństwa,

– za posprzątanie i dekorowanie kościoła,

– za Torby Miłosierdzia, ofiary na dzieła CARITAS i inne.

Polecamy Ci Miłosierny Ojcze śp. Roberta ZALEWSKIEGO lat 51 z ul. Grottgera i jego najbliższych.

Zapraszamy na V Pielgrzymkę Mężczyzn Śladami św. Józefa: 13-14 kwietnia, koszt ok. 450zł.

Są jeszcze świece CARITAS.

Solenizantom, Jubilatom, Gościom, Parafianom i nam życzymy wielu, wielu łask by był to czas naprawdę szczególny – z otwartością i blisko Jezusa. Szczęść Boże!

ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141