XIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

02.07.2023 r.

Serdecznie witamy Romcia – Tomcia autora rymowanych rozważań Pisma św. z możliwością nabycia jego książek i płyt z osobistą dedykacją

19.oo  (sobotni wieczór)  śp. Jan KOKOLUS (im.)

8.4o  godzinki

9.oo  śp. Adam BUKAŁA (greg.)

10.3o  w int. Zofii dz. – błag.

12.oo  w int. Sabiny i Jana dziękczynna za wszelkie łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo

poza: śp. Jan ŻŁOBICKI (greg.)

15.oo  koronka

19.oo  śp. Marian TRUSEWICZ (im. i ur.)

Poniedziałek  święto św. Tomasza ap.

6.3o  1/ w int. Eli (im.) (od Elżbiety i Krysi)

2/ śp. Adam (greg.)

19.oo  śp. Jan (greg.)

19.oo  w int. Bractwa św. Józefa i ich rodzin

spotkanie na plebani

poza:  śp. Jan (greg.) i śp. Adam (greg.)

6.3o  1/ śp. Marianna i Czesław BŁASZCZYK

2/ śp. Adam (greg.)

15.oo  koronka

19.oo  za przyjmujących posługę sakramentalną w domach oraz za tych, którzy się o nich troszczą; za Bartka i powołanych; o pokój; za Ojczyznę; oraz w intencjach, z którymi przyjdziemy na mszę św.

20.oo  w Galerii CORSO film M. Pilisa o rodzinie Ulmów pt.: Historia jednej zbrodni serdecznie zapraszamy. Bilety (14zł.) u Eli. Nr tel. 667050909

I Czwartek wsp. bł. Marii Teresy LEDÓCHOWSKIEJ dz.

6.3o  śp. Adam BUKAŁA (greg.)

18.2o  różaniec

19.oo  w int. kapłanów naszej Parafii powierzając ich NSPJ przez NSNMP

okazja do adoracji i spowiedzi do apelu

spotkanie Grupy Czwartkowej

I Piątek

6.3o  śp. Adam (greg.)

odwiedziny duszpasterskie osób pozostających w domach

15.oo  koronka

okazja do adoracji i spowiedzi

18.4o  nabożeństwo do NSPJ

19.oo  w int. ks. Marcina (ur.) (od Margaretki rodzinnej)

patriotyczno – religijne śpiewanie

Sobota wsp. św. Jana z Dukli prezb.

15.oo  koronka

17.oo  w int. Izabeli (ur.) dziękując za otrzymane łaski o wzrost wiary, nadziei i miłości oraz głębsze poznanie Jezusa Chrystusa

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

19.oo  (sobotni wieczór) śp. Helena BOHDANOW (od Oli, Pawła i Janusza z rodzinami z Trębaczewa)

8.4o  godzinki

9.oo  w int. Krystyny i Józefa (50r. śl.)

10.3o  śp. Sabina, Jerzy, Karol, Kazimiera, Czesław z rodz. KRYSTOFIAK

12.oo  w int. Zofii CZAJKOWSKIEJ (80ur.) dz. – błag.

19.oo  śp. Janina i Jan oraz Ludwik

Mówimy staropolskie: Bóg zapłać:

– za serdeczność i modlitwy w naszej intencji,

– za udział w liturgiach tu sprawowanych,

– za włączanie się w msze św.,

– za sprzątanie i przyozdabianie kościoła,

– za ofiary na kolonie organizowane przez CARITAS (2100zł.) i inne.

Polecamy Ci, Miłosierny Ojcze śp. Czesławę GARCZYŃSKĄ lat 79 z ul. Tuwima oraz jej najbliższych.

Potrzebnych łask życzymy Romanowi, Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom, a nam tu obecnym głębokiego zjednoczenia się z Bogiem podczas tej mszy św. SZCZĘŚĆ BOŻE!

ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141

Otrzymaliśmy zaproszenia:

ü Dla noszących Szkaplerz MB z Góry Karmel i chętnych do jego przyjęcia do Siekierek na 16 lipca na 14.3o (godzinki i msza św.). Od 7 lipca nowenna.

ü Na wspólną modlitwę w 90 rocz. Lotu Bohaterskich Lotników Litewskich czyli 16.07. O 9.oo w Bazylice Szczecińskiej msza św.; o 12.oo uroczystości w miejscu katastrofy w Pszczelniku.

ü Do włączenia się w obchody 80 rocz. „rzezi wołyńskiej” w ramach „Narodowego Dnia Pamięci Ludobójstwa”: 10 lipca (poniedziałek) w Sanktuarium pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie zostanie odprawiona msza św. o 18.oo pod przewodnictwem Ks. Abpa Mieczysława Mokrzyckiego - Metropolity Lwowskiego; 11 lipca (wtorek) o g. 12.oo na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie przy Pomniku Ofiar Nacjonalistów Ukraińskich w latach 1939-1947 modlitwa z udziałem Ks. Abpa A. Dzięgi oraz Ks. Abpa M. Mokrzyckiego, a o 18.oo w Archikatedrze mszę św. w intencji Pomordowanych na Wołyniu i ich rodzin odprawi Ks. Abp M. Mokrzycki.

ü Na XXXIX SzPP na Jasną Górę z: Pustkowa (25.07, g. 9), Świnoujścia (Chrystusa Króla g 7), Kamienia Pomorskiego (26.07), Wolina (27.07), Stepnicy (28.07), Szczecina (29.07), Stargardu (30.07 par. pw. Miłosierdzia Bożego, godz. 7.00), Choszczna (31.07), Bierzwnika (01.08), aby 13 sierpnia pokłonić się Matce Bożej. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca podczas mszy św. o godz. 7.oo w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie, pielgrzymując tyle dni, na ile pozwoli czas i siły. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu na Jasną Górę. Kontakt i informację w sprawie zapisów i szczegółów pielgrzymowania u ks. dyr. Karola Łabendy; nr tel. 572 480 927.